POLSTAL - WARSZAWAOFERTAKONTAKTWARUNKI SPRZEDAŻYINFORMACJEPRACA
STAL WĘGLOWA
STAL JAKOŚCIOWA
STAL NIERDZEWNA
METALE NIEŻELAZNE
POLSTAL - STALOWY PRZYJACIEL W BIZNESIE
OFERTAMamy nadzieję ze po zapoznaniu się z naszą ofertą Państwo również do nas dołączycie powiększając grono Klientów, a zarazem pozyskując rzetelnego i wiarygodnego dostawcę wyrobów hutniczych i materiaów budowlanych dla swojej Firmy.

 

Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom Klientów stawiamy na rozwój oraz na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług. Wszystkie zakupione u nas materiały posiadają atesty bądź certyfikaty jakości Hut, które je wyprodukowały!!!
      Bardzo starannie dobieramy naszych Dostawców, aby zapewnić Państwu towary wyłącznie od znanych i uznanych w kraju i na świecie Producentów. Stale współpracujemy ze wszystkimi hutami w Polsce. W ofercie naszej firmy znajdują się również wyroby z importu które znane są na polskim rynku zarówno z doskonałej jakości, jak również z konkurencyjnych cen.
    

Dla nas zawsze najważniejszy jest klient!!!

Nasze atuty to:

  • doskonała znajomość rynku poparta wieloletnim doświadczeniem,
  • miła i fachowa obsługa Klienta
  • krótki czas reakcji na Państwa zapytania ofertowe,
  • indywidualne dostosowane do potrzeb Klienta warunki handlowe,
  • własny transport na terenie całego kraju.

Dewizą naszej firmy jest dbałość o każdego Klienta, który do nas trafi - od drobnych wytwórców począwszy na dużych przedsiębiorstwach kończąc.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony. Wyrażamy nadzieję, że informacje, które tu Państwo znaleźli pozwolą łatwo zapoznać się z bogatą ofertą naszej firmy oraz umożliwią szybki i bezpośredni kontakt z nami.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZĄ SZCZEGÓLOWĄ OFERTĄ.

 

Nie istnieje prawie zaden wyrób hutniczy okreslony normą, którego POLSTAL nie moze dostarczyć - wszystko najwyzszej jakosci.

 POLSTAL - WARSZAWAOFERTAKONTAKTWARUNKI SPRZEDAŻYINFORMACJEPRACA